Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32529C3473M000
Permintaan Quote
Melayu
870163
B32529C3473M000
Dalam stok
8000+
  • Nombor Bahagian
    B32529C3473M000
  • Penerangan
    CAP FILM 0.047UF 20% 250VDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    250V
  • Voltan Rating - AC
    160V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    0.287" L x 0.138" W (7.30mm x 3.50mm)
  • Siri
    B32529
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B32529C3473M
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.315" (8.00mm)
  • Penerangan terperinci
    0.047µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • kemuatan
    0.047µF