Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32529C6152K189
Permintaan Quote
Melayu
2185500Image B32529C6152K189.EPCOS
B32529C6152K189
Dalam stok
11200+
  • Nombor Bahagian
    B32529C6152K189
  • Penerangan
    CAP FILM 1500PF 10% 400VDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    400V
  • Voltan Rating - AC
    200V
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.256" (6.50mm)
  • Penerangan terperinci
    1500pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • kemuatan
    1500pF