Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32537B1226K
Permintaan Quote
Melayu
B32537B1226K
  • Nombor Bahagian
    B32537B1226K
  • Penerangan
    CAP FILM 22UF 10% 100VDC AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    100V
  • Voltan Rating - AC
    35V
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    0.618" Dia x 1.339" L (15.70mm x 34.00mm)
  • Siri
    B32537
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    B32537B1226K000
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
  • Penerangan terperinci
    22µF Film Capacitor 35V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial
  • kemuatan
    22µF