Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32559C105K289
Permintaan Quote
Melayu
B32559C105K289
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
9200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B32559C105K289
  • Penerangan
    CAP FILM 1UF 10% 63VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    63V
  • Voltan Rating - AC
    40V
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.276" L x 0.157" W (7.00mm x 4.00mm)
  • Siri
    B32559
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    495-2823-ND
    B32559C 105K289
    B32559C0105K289
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.413" (10.50mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked
  • Penerangan terperinci
    1µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked Radial
  • kemuatan
    1µF