Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32614A2103J008
Permintaan Quote
Melayu
5446613Image B32614A2103J008.EPCOS
B32614A2103J008
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B32614A2103J008
  • Penerangan
    CAP FILM 10000PF 5% 2KVDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    2000V (2kV)
  • Voltan Rating - AC
    700V
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    1.240" L x 0.354" W (31.50mm x 9.00mm)
  • Siri
    B32614
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B32614A2103J 8
    B32614A2103J8
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 100°C
  • Lead Jarak
    1.083" (27.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.610" (15.50mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    10000pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    10000pF