Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32632A6153K289
Permintaan Quote
Melayu
B32632A6153K289
  • Nombor Bahagian
    B32632A6153K289
  • Penerangan
    CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    630V
  • Voltan Rating - AC
    300V
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    PC Pins
  • Siri
    B32632
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 100°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    0.015µF Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.015µF