Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32641B6393K
Permintaan Quote
Melayu
B32641B6393K
  • Nombor Bahagian
    B32641B6393K
  • Penerangan
    CAP FILM 0.039UF 10% 630VDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    630V
  • Voltan Rating - AC
    400V
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.512" L x 0.276" W (13.00mm x 7.00mm)
  • Siri
    B32641B
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B32641B6393K000
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 100°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.630" (16.00mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    0.039µF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.039µF