Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32652A2102J000
Permintaan Quote
Melayu
2848042Image B32652A2102J000.EPCOS
B32652A2102J000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B32652A2102J000
  • Penerangan
    CAP FILM 1000PF 5% 2KVDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    2000V (2kV)
  • Voltan Rating - AC
    700V
  • Toleransi
    ±5%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
  • Siri
    B32652
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B32652A2102J
    B32652A2102J000-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 100°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.413" (10.50mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    1000pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    1000pF