Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32656S7564K561
Permintaan Quote
Melayu
6866707Image B32656S7564K561.EPCOS
B32656S7564K561
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    B32656S7564K561
  • Penerangan
    CAP FILM 0.56UF 1.25KVDC SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    1250V (1.25kV)
  • Voltan Rating - AC
    500V
  • Toleransi
    ±10%
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 100°C
  • Lead Jarak
    1.004" (25.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    7 mOhms
  • Penerangan terperinci
    0.56µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
  • kemuatan
    0.56µF