Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32656S8335K566
Permintaan Quote
Melayu
B32656S8335K566
Dalam stok
84+
  • Nombor Bahagian
    B32656S8335K566
  • Penerangan
    CAP FILM 3.3UF 850VDC QC TERM
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    850V
  • Voltan Rating - AC
    450V
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    Screw Terminals
  • Saiz / Dimensi
    1.693" L x 1.299" W (43.00mm x 33.00mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 100°C
  • Lead Jarak
    0.945" (24.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.890" (48.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    3.3 mOhms
  • Penerangan terperinci
    3.3µF Film Capacitor 450V 850V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
  • kemuatan
    3.3µF