Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32671L0113J000
Permintaan Quote
Melayu
B32671L0113J000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B32671L0113J000
  • Penerangan
    CAP FILM 0.011UF 5% RADIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
  • Siri
    B32671L
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B32671L 113J
    B32671L113J
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 110°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    High Temperature
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    0.011µF Film Capacitor Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.011µF