Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32671P5334J000
Permintaan Quote
Melayu
B32671P5334J000
Dalam stok
4000+
  • Nombor Bahagian
    B32671P5334J000
  • Penerangan
    CAP FILM 0.33UF 5% 520VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    520V
  • Voltan Rating - AC
    200V
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.512" L x 0.276" W (13.00mm x 7.00mm)
  • Siri
    B32671P
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B32671P5334J
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 110°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.630" (16.00mm)
  • Penerangan terperinci
    0.33µF Film Capacitor 200V 520V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.33µF