Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32672L2474K289
Permintaan Quote
Melayu
B32672L2474K289
Dalam stok
2720+
  • Nombor Bahagian
    B32672L2474K289
  • Penerangan
    CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    250V
  • Voltan Rating - AC
    160V
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm)
  • Siri
    B32672L
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 110°C
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.571" (14.50mm)
  • Penerangan terperinci
    0.47µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.47µF