Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32672L7223J189
Permintaan Quote
Melayu
2916028Image B32672L7223J189.EPCOS
B32672L7223J189
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3600+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B32672L7223J189
  • Penerangan
    CAP FILM 0.022UF 5% 1.3KVDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    1300V (1.3kV)
  • Voltan Rating - AC
    500V
  • Toleransi
    ±5%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
  • Siri
    B32672L
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 110°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    0.022µF Film Capacitor 500V 1300V (1.3kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.022µF