Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32672L8472J289
Permintaan Quote
Melayu
5383587Image B32672L8472J289.EPCOS
B32672L8472J289
Dalam stok
4680+
  • Nombor Bahagian
    B32672L8472J289
  • Penerangan
    CAP FILM 4700PF 5% 2KVDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    2000V (2kV)
  • Voltan Rating - AC
    700V
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
  • Siri
    B32672L
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 110°C
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.413" (10.50mm)
  • Penerangan terperinci
    4700pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    4700pF