Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32672P4224K189
Permintaan Quote
Melayu
B32672P4224K189
Dalam stok
5200+
  • Nombor Bahagian
    B32672P4224K189
  • Penerangan
    CAP FILM 0.22UF 10% 450VDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    450V
  • Voltan Rating - AC
    160V
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
  • Siri
    B32672P
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 110°C
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.413" (10.50mm)
  • Penerangan terperinci
    0.22µF Film Capacitor 160V 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.22µF