Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32676T8155K000
Permintaan Quote
Melayu
578139Image B32676T8155K000.EPCOS
B32676T8155K000
Dalam stok
1040+
  • Nombor Bahagian
    B32676T8155K000
  • Penerangan
    CAP FILM 1.5UF 10% 875VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    875V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    1.634" L x 0.945" W (41.50mm x 24.00mm)
  • Siri
    B32676
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B32676T8155K
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Lead Jarak
    1.476" (37.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.591" (15.00mm)
  • ciri-ciri
    Long Life
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    26.2 mOhms
  • Penerangan terperinci
    1.5µF Film Capacitor 875V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    1.5µF