Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32798G8266K
Permintaan Quote
Melayu
4855183Image B32798G8266K.EPCOS
B32798G8266K
Dalam stok
280+
  • Nombor Bahagian
    B32798G8266K
  • Penerangan
    CAP FILM 26UF 10% 875VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    875V
  • Voltan Rating - AC
    350V
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)
  • Siri
    B32798
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B32798G8266K000
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lead Jarak
    2.067" (52.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.772" (45.00mm)
  • ciri-ciri
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    4.5 mOhms
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    26µF Film Capacitor 350V 875V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    26µF