Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32912B3224M189
Permintaan Quote
Melayu
3369305Image B32912B3224M189.EPCOS
B32912B3224M189
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2800+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B32912B3224M189
  • Penerangan
    CAP FILM 0.22UF 20% 760VDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    760V
  • Voltan Rating - AC
    330V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm)
  • Siri
    B32912
  • penilaian
    X1
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.571" (14.50mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    0.22µF Film Capacitor 330V 760V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.22µF