Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32913A3154M289
Permintaan Quote
Melayu
606794Image B32913A3154M289.EPCOS
B32913A3154M289
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2720+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B32913A3154M289
  • Penerangan
    CAP FILM 0.15UF 20% 760VDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    760V
  • Voltan Rating - AC
    330V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm)
  • Siri
    B32913
  • penilaian
    X1
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C
  • Lead Jarak
    0.886" (22.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.591" (15.00mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    0.15µF Film Capacitor 330V 760V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.15µF