Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32922C3104K000
Permintaan Quote
Melayu
1207794Image B32922C3104K000.EPCOS
B32922C3104K000
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    B32922C3104K000
  • Penerangan
    CAP FILM 0.1UF 10% 305VAC RADIAL
  • Voltan Rating - AC
    305V
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
  • Siri
    B32922
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    B32922C3104K
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.413" (10.50mm)
  • Penerangan terperinci
    0.1µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
  • kemuatan
    0.1µF