Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32922C3223K289
Permintaan Quote
Melayu
3974619Image B32922C3223K289.EPCOS
B32922C3223K289
Dalam stok
4680+
  • Nombor Bahagian
    B32922C3223K289
  • Penerangan
    CAP FILM 0.022UF 10% 305VAC RAD
  • Voltan Rating - AC
    305V
  • Toleransi
    ±10%
  • Siri
    B32922
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Penerangan terperinci
    0.022µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
  • kemuatan
    0.022µF