Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32922C3474M000
Permintaan Quote
Melayu
5245439Image B32922C3474M000.EPCOS
B32922C3474M000
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    B32922C3474M000
  • Penerangan
    CAP FILM 0.47UF 20% 305VAC RAD
  • Voltan Rating - AC
    305V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
  • Siri
    B32922
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    B32922C3474M
    B32922C3474MZ1
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.689" (17.50mm)
  • Penerangan terperinci
    0.47µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
  • kemuatan
    0.47µF