Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32922C3823K189
Permintaan Quote
Melayu
710794
B32922C3823K189
Dalam stok
5200+
  • Nombor Bahagian
    B32922C3823K189
  • Penerangan
    CAP FILM 0.082UF 10% RADIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Voltan Rating - AC
    305V
  • Toleransi
    ±10%
  • Siri
    B32922
  • penilaian
    X2
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP)
  • Penerangan terperinci
    0.082µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
  • kemuatan
    0.082µF