Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32922H3224M
Permintaan Quote
Melayu
5930035Image B32922H3224M.EPCOS
B32922H3224M
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    B32922H3224M
  • Penerangan
    CAP FILM 0.22UF 20% 305VAC RAD
  • Voltan Rating - AC
    305V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    0.709" L x 0.315" W (18.00mm x 8.00mm)
  • Siri
    B32922
  • penilaian
    AEC-Q200, X2
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    B32922H3224M000
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.551" (14.00mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    0.22µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.22µF