Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32923C3105K189
Permintaan Quote
Melayu
635874Image B32923C3105K189.EPCOS
B32923C3105K189
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    B32923C3105K189
  • Penerangan
    CAP FILM 1UF 10% 305VAC RADIAL
  • Voltan Rating - AC
    305V
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm)
  • Siri
    B32923
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C
  • Lead Jarak
    0.886" (22.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.807" (20.50mm)
  • Penerangan terperinci
    1µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
  • kemuatan
    1µF