Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32923C3684M000
Permintaan Quote
Melayu
6312325Image B32923C3684M000.EPCOS
B32923C3684M000
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    B32923C3684M000
  • Penerangan
    CAP FILM 0.68UF 20% 305VAC RAD
  • Voltan Rating - AC
    305V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)
  • Siri
    B32923
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    B32923C3684M
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C
  • Lead Jarak
    0.886" (22.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.650" (16.50mm)
  • Penerangan terperinci
    0.68µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
  • kemuatan
    0.68µF