Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32924E3475M
Permintaan Quote
Melayu
37190Image B32924E3475M.EPCOS
B32924E3475M
  • Nombor Bahagian
    B32924E3475M
  • Penerangan
    CAP FILM 4.7UF 20% 305VAC RADIAL
  • Voltan Rating - AC
    305V
  • Toleransi
    ±20%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm)
  • Siri
    B32924
  • penilaian
    X2
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Lead Jarak
    1.083" (27.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.083" (27.50mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    4.7µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    4.7µF