Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32926A2475M
Permintaan Quote
Melayu
2543569Image B32926A2475M.EPCOS
B32926A2475M
  • Nombor Bahagian
    B32926A2475M
  • Penerangan
    CAP FILM 4.7UF 20% 305VAC RADIAL
  • Voltan Rating - AC
    305V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm)
  • Siri
    B32926
  • penilaian
    AEC-Q200, X2
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    B32926A2475M000
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C
  • Lead Jarak
    1.476" (37.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.555" (39.50mm)
  • Penerangan terperinci
    4.7µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
  • kemuatan
    4.7µF