Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > B37650K9106K062
Permintaan Quote
Melayu
B37650K9106K062
  • Nombor Bahagian
    B37650K9106K062
  • Penerangan
    CAP CER 10UF 16V X5R 1210
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • suhu Pekali
    X5R
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Siri
    B37650K
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1210 (3225 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Style Lead
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    10µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)
  • kemuatan
    10µF