Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > B37872K3102K060
Permintaan Quote
Melayu
435400Image B37872K3102K060.EPCOS
B37872K3102K060
  • Nombor Bahagian
    B37872K3102K060
  • Penerangan
    CAP CER 1000PF 500V X7R 1206
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Siri
    B37872K
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Nama lain
    B37872K3102K 60
    B37872K3102K60
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Style Lead
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    1000pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
  • kemuatan
    1000pF