Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > B37940K5100J060
Permintaan Quote
Melayu
2563033Image B37940K5100J060.EPCOS
B37940K5100J060
  • Nombor Bahagian
    B37940K5100J060
  • Penerangan
    CAP CER 10PF 50V NP0 0805
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±5%
  • Ketebalan (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Siri
    B37940K
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0805 (2012 Metric)
  • Nama lain
    B37940K5100J 60
    B37940K5100J60
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Style Lead
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    10pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
  • kemuatan
    10pF