Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > B37940K5182J072
Permintaan Quote
Melayu
5302652Image B37940K5182J072.EPCOS
B37940K5182J072
  • Nombor Bahagian
    B37940K5182J072
  • Penerangan
    CAP CER 1800PF 50V NP0 0805
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±5%
  • Ketebalan (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Siri
    B37940K
  • Nama lain
    B37940K5182J 72
    B37940K5182J72
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    1800pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
  • kemuatan
    1800pF