Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > B37941K1102K060
Permintaan Quote
Melayu
2620537Image B37941K1102K060.EPCOS
B37941K1102K060
  • Nombor Bahagian
    B37941K1102K060
  • Penerangan
    CAP CER 1000PF 100V X7R 0805
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Siri
    B37941K
  • penilaian
    AEC-Q200
  • Nama lain
    B37941K1102K 60
    B37941K1102K60
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
  • kemuatan
    1000pF