Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > B37941K5102K070
Permintaan Quote
Melayu
4221195Image B37941K5102K070.EPCOS
B37941K5102K070
  • Nombor Bahagian
    B37941K5102K070
  • Penerangan
    CAP CER 1000PF 50V X7R 0805
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Siri
    B37941K
  • penilaian
    AEC-Q200
  • Nama lain
    B37941K5102K 70
    B37941K5102K70
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
  • kemuatan
    1000pF