Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > B37950K2333K062
Permintaan Quote
Melayu
718405
B37950K2333K062
  • Nombor Bahagian
    B37950K2333K062
  • Penerangan
    CAP CER 0.033UF 200V X7R 1210
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Siri
    B37950K
  • penilaian
    AEC-Q200
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1210 (3225 Metric)
  • Nama lain
    B37950K2333K 62
    B37950K2333K62
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Style Lead
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    0.033µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
  • kemuatan
    0.033µF