Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > B37979N1102J000
Permintaan Quote
Melayu
6579341Image B37979N1102J000.EPCOS
B37979N1102J000
  • Nombor Bahagian
    B37979N1102J000
  • Penerangan
    CAP CER 1000PF 100V NP0 RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±5%
  • Ketebalan (Max)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0
  • Saiz / Dimensi
    0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
  • Siri
    B37979N
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B37979N1102J
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Style Lead
    Formed Leads - Kinked
  • Lead Jarak
    0.098" (2.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.217" (5.50mm)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    1000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
  • kemuatan
    1000pF