Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > B37981M1102K000
Permintaan Quote
Melayu
2137663Image B37981M1102K000.EPCOS
B37981M1102K000
  • Nombor Bahagian
    B37981M1102K000
  • Penerangan
    CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)