Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > B37982N5223M054
Permintaan Quote
Melayu
4974543Image B37982N5223M054.EPCOS
B37982N5223M054
  • Nombor Bahagian
    B37982N5223M054
  • Penerangan
    CAP CER 0.022UF 50V Z5U RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Ketebalan (Max)
  • suhu Pekali
    Z5U
  • Saiz / Dimensi
    0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
  • Siri
    B37982N
  • penilaian
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -30°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Style Lead
    Formed Leads - Kinked
  • Lead Jarak
    0.098" (2.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    0.022µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial
  • kemuatan
    0.022µF