Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > B37984M5684K000
Permintaan Quote
Melayu
2002265Image B37984M5684K000.EPCOS
B37984M5684K000
  • Nombor Bahagian
    B37984M5684K000
  • Penerangan
    CAP CER 0.68UF 50V X7R RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.354" L x 0.295" W (9.00mm x 7.50mm)
  • Siri
    B37984M
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    B37984-M5684-K
    B37984M5684K
    ECU-S1H684KBB
    ECUS1H684KBB
    P4961
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Style Lead
    Formed Leads - Kinked
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    0.68µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
  • kemuatan
    0.68µF