Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41041A5685M
Permintaan Quote
Melayu
B41041A5685M
  • Nombor Bahagian
    B41041A5685M
  • Penerangan
    CAP ALUM 6.8UF 20% 25V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    35.2mA @ 120Hz
  • Nama lain
    B41041A5685M000
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.079" (2.00mm)
  • galangan
    2.7 Ohms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    6.8µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    6.8µF