Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41042A2187M
Permintaan Quote
Melayu
B41042A2187M
  • Nombor Bahagian
    B41042A2187M
  • Penerangan
    CAP ALUM 180UF 20% 6.3V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    6.3V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Siri
    B41042
  • Ripple Current @ Low Frequency
    177.1mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    253mA @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B41042A2187M000
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.098" (2.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    900 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    180µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    180µF