Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41042A3567M
Permintaan Quote
Melayu
B41042A3567M
  • Nombor Bahagian
    B41042A3567M
  • Penerangan
    CAP ALUM 560UF 20% 10V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    10V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    586.4mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    733mA @ 100kHz
  • Nama lain
    B41042A3567M000
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • galangan
    330 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.689" (17.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    560µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    560µF