Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41042A4128M
Permintaan Quote
Melayu
818234
B41042A4128M
  • Nombor Bahagian
    B41042A4128M
  • Penerangan
    CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.289A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.432A @ 100kHz
  • Nama lain
    B41042A4128M000
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • galangan
    100 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    1200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1200µF