Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41042A4688M
Permintaan Quote
Melayu
116113
B41042A4688M
  • Nombor Bahagian
    B41042A4688M
  • Penerangan
    CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Siri
    B41042
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.613A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.903A @ 100kHz
  • Nama lain
    B41042A4688M000
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • galangan
    36 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.476" (37.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    6800µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    6800µF