Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41042A7396M
Permintaan Quote
Melayu
B41042A7396M
  • Nombor Bahagian
    B41042A7396M
  • Penerangan
    CAP ALUM 39UF 20% 35V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    35V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Siri
    B41042
  • Ripple Current @ Low Frequency
    172.2mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    246mA @ 100kHz
  • Nama lain
    B41042A7396M000
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.098" (2.50mm)
  • galangan
    830 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    39µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    39µF