Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41043A5157M
Permintaan Quote
Melayu
359900
B41043A5157M
  • Nombor Bahagian
    B41043A5157M
  • Penerangan
    CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    224mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    320mA @ 100kHz
  • Nama lain
    B41043A5157M000
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.138" (3.50mm)
  • galangan
    160 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.512" (13.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    150µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    150µF