Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41043A5477M
Permintaan Quote
Melayu
59497
B41043A5477M
  • Nombor Bahagian
    B41043A5477M
  • Penerangan
    CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    648mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    810mA @ 100kHz
  • Nama lain
    B41043A5477M000
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • galangan
    65 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.846" (21.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    470µF