Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41043A6684M
Permintaan Quote
Melayu
B41043A6684M
  • Nombor Bahagian
    B41043A6684M
  • Penerangan
    CAP ALUM 0.68UF 20% 50V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    7.7mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    14mA @ 100kHz
  • Nama lain
    B41043A6684M000
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.079" (2.00mm)
  • galangan
    16 Ohms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    0.68µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    0.68µF