Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41044A6228M
Permintaan Quote
Melayu
B41044A6228M
  • Nombor Bahagian
    B41044A6228M
  • Penerangan
    CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Siri
    B41044
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.3A @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B41044A6228M000
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    34 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.476" (37.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    2200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    2200µF